pondělí 25. 9. v 9:30h | Divadelní představení "Zpívání o podzimu" (Tetiny) - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
pondělí 9. 10. v 9:30h | Muzikoterapie - v MŠ - třída F |
pátek 20. 10. od 9h | Vánoční focení v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
středa 25. 10. v 10:30h | Návštěva knihovny na Staré osadě - třída F |
středa 1. 11. v 10h | Návštěva u prvňáčků v ZŠ Gajdošova - pro předškoláky |
čtvrtek 9. 11. v 16:00 | Zamykání zahrady se skřítkem Osadníčkem - pro rodiče s dětmi |
pondělí 20. 11. v 10h | Environmentální program "Živé živly" (Filiánek) - v MŠ - třída F |
středa 29. 11. v 9h | Autorské čtení s jógou "Strom zázraků" - v MŠ - třída F |
pátek 1. 12. v 10:30h | Vánoční dopoledne u stromečku - pro všechny třídy MŠ |
úterý 5. 12. od 11h | Mikuláš v MŠ – ve spolupráci s ZŠ Gajdošova - každá třída samostatně |
středa 6. 12. v 10h | Rozsvěcování vánočního stromu na školním dvoře ZŠ Gajdošova - pro předškoláky |
čtvrtek 7. 12. v 15:15h | Adventní dílnička - třída F |
pátek 8. 12. v 9h | Divadelní představení "Kolíbá se velryba" - divadlo Radost - pro všechny třídy MŠ - PŘELOŽENO NA JARNÍ OBDOBÍ |
středa 20. 12. v 9h | Divadelní představení "Vánoční příběh" (Sandra Riedlová) - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
čtvrtek 18. 1. v 9h | Hudební pohádka "Perníková chaloupka" - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
středa 14. 2. dopoledne | Karneval v MŠ - třída F |
středa 21. 2. v 9h | Divadelní představení O. Markové "Brémští muzikanti" - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
čtvrtek 29. 2. v 10h | Environmentální program (Filiánek) "Od kapičky k dešťovce" - v MŠ - třída F |
středa 6. 3. v 9:30h | Divadelní představení (Sandra Riedlová) "Pohádka o štěňátku"- v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
středa 13. 3. v 10h | Návštěva u prvňáčků v ZŠ Kuldova - pro předškoláky |
středa 20. 3. v 9:30h | Divadlo Prkno (Jarda Hemala) - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
čtvrtek 21. 3. v 10h | Vítání jara - Vynášení Moreny - pro všechny třídy MŠ |
25. - 27. 3. | Velikonoční jarmark - pro rodiče s dětmi |
čtvrtek 4. 4. v 9:30h | Odemykání zahrady - pro všechny třídy MŠ |
úterý 16. 4. v 9:15h | Dopravní výchova (Filiánek) "Cestou s vestou"- v MŠ - třída F |
úterý 14. 5. v 15:15 | Jarní dílnička - třída F |
úterý 14. 5. v 9:30h | Divadelní představení O. Markové "O kůzlátkách" a "O třech prasátkách" - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
úterý 21. 5. v 15:30h | Pálení čarodějnic s Osadníčkem - pro rodiče s dětmi |
středa 22. 5. od 9:00h | Společné fotografování dětí - pro všechny třídy MŠ |
středa 22. 5. v 16h | "Pasování na školáky" (Tetiny) - na školní zahradě MŠ - pro rodiče s dětmi |
pondělí 27. 5. v 9h | Kouzelná dopravní školička (Kouzelník Jiříček) - v MŠ - pro všechny třídy MŠ |
středa 5. 6. | Jižanský dvorek - výlet k MDD - třída F |
úterý 11. 6. od 9:30h | Sportovní den na zahradě MŠ - ve spolupráci se ZŠ Gajdošova - pro všechny třídy MŠ |
- u plánovaných akcí, kde není termín, bude termín upřesněn dle objednávek