BĚLÁSCI - Třídní schůzky

INFORMACE PRO RODIČE Z TŘÍDNÍCH SCHŮZEK – 11. 9. 2019

• HLASTE VČAS VŠECHNY ZMĚNY V EVIDENČNÍCH LISTECH.
  • TELEFONNÍ ČÍSLO DO TŘÍDY BĚLÁSKŮ – 541 241 337.
  • PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ LETOS PROBÍHÁ ELEKTRONICKY NA ADRESE www.krouzky.cz.
  • PŘI VCHÁZENÍ DO TŘÍDY VYUŽÍVEJTE ZVONEK U DVEŘÍ.
  • PŘI NAHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ, KTERÉ JDOU PO OBĚDĚ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ ZE STRAVY V SEŠITKU V ŠATNĚ, POUŽÍVEJTE POUZE ZNAČKU NEBO VS DÍTĚTE.
  • POVINNÉ PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V NAŠÍ MŠ PROBÍHÁ V DOBĚ OD 8.00 DO 12.00. DĚTI PLNÍCÍ PŘEDŠKOLNÍ POVINNOU DOCHÁZKU OMLOUVEJTE NEJPOZDĚJI DO TŘÍ DNŮ A PÍSEMNĚ DO OMLUVNÉHO LISTU VE TŘÍDĚ.
  • PŘINESTE DĚTEM FOTOGRAFII (cca A5, může být i s celou postavou).
  • POKUD DĚTI NEMAJÍ, PŘINESTE JIM DO MŠ PLASTOVÝ PODEPSANÝ HRNÍČEK.
  • DO KONCE ZÁŘÍ PROSÍM UHRAĎTE PLATBU DO SPOLKU OSADNÍČEK - 1 000,-Kč.
  • PŘIVÍTÁME PRO TŘÍDU PAPÍRY NA KOPÍROVÁNÍ, VÝTVARNÝ MATERIÁL, ODPADNÍ MATERIÁL DLE MOŽNOSTÍ RODIČŮ.
  • SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY – www.msnaosade.cz.
  • RODIČE BYLI SEZNÁMENI S UZAVŘENÍM MŠ O VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH A OMEZENÝM PROVOZEM V DOBĚ OSTATNÍCH PRÁZDNIN.
  • PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO MUSÍ PROBÍHAT DO 15. V MĚSÍCI.
  • MŠ POSKYTUJE LOGOPEDICKOU PÉČI V RÁMCI PORADNY, MŮŽETE KONTAKTOVAT Mgr. Lucii Němčamskou VE TŘÍDĚ „A“.
  • NEDÁVEJTE DO MŠ DĚTI S PŘÍZNAKY NEMOCI.

Děkujeme a přejeme pohodový školní rok.